Filmový štáb

Pro 15-35 hráčů, pohlaví jednotlivých postav lze volit na míru hráčské skupině
Délka hry 3 dny (prodloužený víkend)
Web: zatím jen zde
Autoři: Tomáš HouškaGabriela Maud Benešová,
Jazyk: cs
Jak se přihlásit: Koukněte na náš Facebook, nebo nám napište buď přes FB nebo přes kontaktní formulář. Plánujeme jedno uvedení v prosinci 2015, na objednávku lze domluvit individuální termín.
Náročnost: Hra je nenáročná, vhodná i pro prvohráče.

Skupina hráčů se promění ve filmový štáb a jdou vytvořit vlastní krátký film.

Ujmou se přitom všech profesí od scénáře, režie, kamery, hereckých rolí. Výstup hry – krátký film – se pak promítá.

Hra FIlmový štáb je výjimečná tím, že během vlastní hry opravdu natočí krátký film. Hráči se ujmou rolí, které tvoří opravdový filmový štáb včetně hereckého obsazení nebo producenta. Štáb navíc pracuje v mírně adrenalínových a specifických podmínkách a jeho členové samozřejmě kromě své „práce“ musí zvládnout vztahové linky, které mají částečně scriptované.

Historie hry začala u opravdového filmového natáčení, organizovali jsme filmové tábory, vzdělávací akce… až jsme skončili u formy larpu, protože zastřešuje všechno. Kromě toho, že jde o zábavu, funguje jako výborná teambuildingová aktivita, kterou používáme k rozvíjení týmových soft skills.

739 Návštěv celkem 1 Návštěv dnes

Komentáře

  1. […] Hra na filmový štáb, Budujeme tým tím, že ho změníme ve filmový štáb. Účastníci se chopí svých pozic a společně s pomocí lektorů kompletně vytvoří krátký film. Víc informací > […]